Oczyszczanie skóry z produktami Livioon

Piękna i zdrowa cera to marzenia większości kobiet. Aby jednak tak było, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, a szczególnie ważne jest jej prawidłowe oczyszczanie. Do skóry naszej twarzy musimy podchodzić umiejętnie oraz delikatnie, tylko wtedy będzie naszą prawdziwą wizytówką.

Dlaczego oczyszczenie jest tak ważne?

Oczyszczanie to podstawowy krok do pięknej cery. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każdego dnia osadza się na niej kurz, smog, sebum, złuszczone komórki oraz inne zanieczyszczenia, które są pożywką dla bakterii. W efekcie pory na naszej skórze są zatkane, nie może ona prawidłowo oddychać, co przyczynia się do powstawania niedoskonałości i złego stanu cery. Aby jednak oczyszczanie przyniosło zadowalające efekt, musimy pozostawić w nienaruszonym stanie naszą naturalną barierę hydrolipidową.

Jak powinno wyglądać prawidłowe oczyszczanie?

Niezwykle skuteczną metodą oczyszczanie twarzy mogą pochwalić się Japonki i Koreanki. Od wieków słyną one z pięknej i nieskazitelnej cery. Jaki jest ich sekret ? Do demakijażu używają oleju. Dlaczego akurat oleju? Wydaje się to całkiem logiczne, gdyż wiele zanieczyszczeń na przykład sebum rozpuszcza się właśnie w tłuszczach. Stosując naturalne, zimno-tłoczone oleje uzyskamy doskonale oczyszczoną skórę. Co więcej, będzie ona miękka, nawilżona i promienna. Jak wygląda sam proces demakijażu? Wysokiej jakości olej nakładamy na twarz oraz okolice oczu i wykonujemy delikatny masaż. Następnie usuwamy zanieczyszczenia wraz z olejem za pomocą jednorazowego ręcznika lub ciepłej wody. Wtedy możemy umyć twarz tradycyjnym żelem myjącym.

1

Jakie są kolejne kroki do pięknej cery?

Chociaż codzienne oczyszczanie twarzy jest podstawą musimy też zapewnić naszej skórze regularne peelingi. Dlaczego? Ponieważ świetnie radzą sobie z obumarłymi komórkami zewnętrznej warstwy naskórka oraz odblokowują pory, dzięki czemu możemy zapomnieć o zaskórnikach. Doskonałych efektów takiego głębokiego oczyszczania nie zapewnią nam zwykłe żele myjące, które działają głównie na powierzchni skóry. Stosować warto również maseczki. Pobudzają one skórę twarzy do szybszej regeneracji. Zamiast szarej, szorstkiej i zmęczonej cery otrzymujemy gładką, elastyczną i doskonale ukrwioną skórę.

Wybieraj tylko sprawdzone produkty

Półki w sklepach uginają się pod coraz to nowymi produktami do oczyszczania cery. Warto jednak postawić na sprawdzone i naturalne produkty, które będą pozytywnie wpływać nie tylko na nasz wygląd, ale również zdrowie i samopoczucie. Nie możemy jednak wierzyć producentom na słowo.

Jedną z marek, która wyróżnią się największym zaufaniem oraz renomą jest firma Livioon. Otrzymała ona certyfikat „Dobra Marka 2018”, który potwierdza najwyższą klasę produktów. Wyróżnienie to przyznawane jest tylko markom innowacyjnym, które mogą pochwalić się składnikami najwyższej jakości, które budzą zaufanie klientów.

Peelingi enzymatyczne Livioon z witaminą C oraz naturalnym enzymem z papai delikatnie oczyszczą skórę i pozwalają jej oddychać. Natomiast głęboko oczyszczająca maska z zieloną glinką Livioon reguluje procesy zachodzące w skórze oraz odżywia ją zapewniając zdrowy i piękny wygląd.