Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial – efekty i zasada działania!

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to nowatorski zabieg, który łączy w sobie kilka sposobów działania. Ten szybki i całkowicie nieinwazyjny zabieg już po godzinie daje efekty, takie jak oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy i dekoltu! Zobacz, na czym polega mikrodermabrazja wodna Hydrafacial oraz poznaj opinie specjalistów na temat tego zabiegu!

Co to jest mikrodermabrazja wodna Hydrafacial – zasada działania

Hydrafacial to zabieg, który łączy w sobie różne metody poprawy kondycji skóry. Zabieg daje diametralne i bardzo zadowalające efekty bezpośrednio po jego wykonaniu, a wszystko dlatego, że:

 • Metoda Hydrafacial wykorzystuje bezkryształową dermabrazję, która działa na zasadzie próżni. W efekcie skóra zostaje bardzo dokładnie oczyszczona.
 • Jednoczesne zastosowanie substancji aktywnych pozwala na intensywne nawilżenie i odmłodzenie skóry. W mikrodermabrazji Hydrafacial stosuje się związki bogate w antyoksydanty, a także kwasy: hialuronowy, salicylowy oraz glikolowy.

Związki aktywne stosowane podczas mikrodermabrazji Hydrafacial

Istotą tak dużej skuteczności Hydrafacial jest wspomniane połączenie działania próżni oraz substancji korzystnie wpływających na stan skóry. Jak wspominają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, do zabiegu mikrodermabrazji Hydrafacial stosuje się związki takie jak np.:

 • Serum Activ-4 – wykazuje działanie intensywnie oczyszczające, dlatego stosowane jest w pierwszym etapie zabiegu. Serum dodatkowo od samego początku procedury nawilża i rozświetla skórę.
 • Serum Beta-HD – stosuje się je głównie w przypadku osób z cerą tłustą i trądzikową. Działa regenerująco, oczyszcza i wspomaga leczenie zmian trądzikowych.
 • Serum Antiox-6 – jest bogatym źródłem antyoksydantów, dlatego idealnie sprawdza się jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.
 • Serum Antiox+ – doskonale radzi sobie z przebarwieniami, rozjaśnia cerę i dodaje jej promienności.

Jak wygląda Mikrodermabrazja Hydrafacial? – przebieg zabiegu

Zabieg Hydrafacial polega na intensywnym oczyszczaniu skóry oraz usuwaniu zrogowaciałego naskórka. Działanie takie uzyskuje się poprzez aplikację związków aktywnych przy pomocy specjalnej dyszy HydroPeel. Usuwanie martwego naskórka przy pomocy próżni ułatwia wnikanie związków aktywnych, które jednocześnie nawilżają skórę już w trakcie zabiegu, dzięki czemu nie odczuwamy ściągania, czy dyskomfortu po zabiegu.

Hydrafacial określany jest jako tzw. zabieg bankietowy, co oznacza, że bezpośrednio po wizycie w klinice możemy wrócić do codziennych czynności. Trwający od 30 do 60 minut zabieg nie wywołuje bólu, podrażnienia, czy innych zmian.

Efekty po mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial daje natychmiastowe efekty bezpośrednio po pierwszym zabiegu. W wielu przypadkach nie ma konieczności powtarzania procedury. Hydrafacial jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko poprawić wygląd, np. przed ważnym spotkaniem. Mikrodermabrazja wodna sprawia, że cera wygląda świeżo i zanikają wszelkie oznaki przemęczenia, dlatego też zabieg polecany jest osobom prowadzącym intensywny tryb życia.

W celu podtrzymania efektów zaleca się jednak powtarzanie mikrodermabrazji. Pełna seria zabiegowa jest również dobrym rozwiązaniem w przypadku stosowania mikrodermabrazji jako sposób wspomagający leczenie trądziku. Hydrafacial może być powtarzany w odstępach tygodniowych, a zalecana ilość zabiegów to zwykle 3-5 razy, co jest dobierane indywidualnie do kondycji skóry oraz oczekiwań Pacjenta.

Efekty, które uzyskamy po mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial, to m.in.:

 • głębokie nawilżenie skóry,
 • spłycenie zmarszczek,
 • redukcja przebarwień,
 • wygładzenie cery,
 • uczucie świeżości,
 • poprawa kolorytu i promienna cera,
 • redukcja zmian trądzikowych.

Szukasz sposobu na poprawę wyglądu w pół godziny? Przekonaj się, jak skuteczna jest mikrodermabrazja wodna Hydrafacial w Klinice Miracki w Warszawie! Umów się na zabieg już teraz!