Idealny kształt brwi? Tylko dzięki Maybelline Brow Satin

Perfekcyjny makijaż powinien obejmować wyrównany koloryt cery, podkreślone oko oraz idealne brwi – muśnięte kredką i utrwalone. Bez nich twarz traci wyraz, a cały make-up nie wygląda tak dobrze, jak mógłby. Nie bez powodu mówi się, że brwi są ramą twarzy, dlatego warto zadbać o to, by były nie tylko dobrze wyregulowane i miały ładny kształt, lecz także, by je dokładnie podkreślić kosmetykami do brwi. Ciekawym produktem, który podkreśli naturalny kształt brwi oraz pomoże wypełnić ewentualne ubytki, jest dwustronna kredka do brwi Maybelline Brow Satin. Jak działa i jak z jej pomocą stworzyć doskonałe brwi?

Maybelline Brow Satin

Jeszcze do niedawna malowanie brwi nie było tak popularne, jak teraz. Wiedza o tym, że nie można ich pomijać w codziennym makijażu rozpowszechniła się dzięki Internetowi, w którym zaczęło pojawiać się coraz więcej poradników makijażowych oraz informacji o tym, jak się malować. Zaczęło pojawiać się również coraz więcej kosmetyków do brwi, dzięki temu teraz każda kobieta może podkreślić swoje brwi i nadać im idealny kształt.

Wśród produktów do brwi najbardziej popularne są kredki, przede wszystkim ze względu na trwałość oraz łatwość użycia. Stworzenie idealnych brwi z tego typu kosmetykiem jest niezmiernie proste i poradzą sobie z tym zadaniem nawet osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie make-upu. Szczególnie warte uwagi są kosmetyki typu dwa w jednym, takie jak Maybelline Brow Satin. Z jednej strony umieszczono automatyczną kredkę, którą można łatwo wyrysować kształt brwi. Z drugiej natomiast znajduje się puder, który utrwali rysunek oraz wypełni ubytki w brwiach, nadając im naturalny wygląd.

Jak malować brwi?

Pierwszym krokiem jest oczywiście regulacja brwi i nadanie im pożądanego, pasującego do twarzy kształtu. Jeśli nie czujesz się pewnie i nie wiesz, jaki kształt powinnaś nadać swoim brwiom, wybierz się do kosmetyczki, która fachowo wykona regulację. Teraz możesz przejść do malowania.

  • Dobierz kolor kredki do barwy twoich naturalnych brwi. Pamiętaj, by nie był zbyt ciemny, najlepiej wybrać nieco jaśniejszy, aby nie stworzyć zbyt dużego kontrastu. Maybelline Brow Satin występuje w kilku naturalnych odcieniach, nie będziesz więc mieć problemu z wyborem odpowiedniego koloru.
  • Przed pomalowaniem brwi po raz pierwszy, przyjrzyj im się dokładnie i oceń, czego potrzebują. Może włoski rosną za rzadko albo łuk kończy się zbyt wcześnie? A może potrzebujesz jedynie podkreślić kolor?
  • Jeśli chcesz uzupełnić zbyt rzadkie brwi, spróbuj między włoskami dorysować cienkie kreseczki, które stworzą wrażenie bardziej gęstych i pełnych łuków.
  • Najłatwiej pomalować brwi, zaznaczając kontur kredką i nadając im odpowiedni kształt oraz uzupełniając ewentualne braki, a następnie wypełniając je w środku pudrem. Pozwoli to na naturalne podkreślenie brwi i zapewni trwałość na cały dzień.

Kredka do brwi do zadań specjalnych

Jeśli szukasz naturalnego efektu, a przy tym chcesz wypełnić ubytki w brwiach bez osiągania sztucznego wyglądu twarzy, przyjrzyj się  Maybelline Brow Satin. Niezależnie od tego, jaki masz kolor włosów, możesz stworzyć pełne brwi, o jakich marzyłaś. Produkt występuje w trzech kolorach:

  • dark blond,
  • medium brown,
  • dark brown.

Postaw na prostotę i komfort użycia. Sprawdź, jak łatwo można wykonać makijaż brwi kredką.