Jakie cienie do powiek są modne?

Pojedyncze cienie do powiek, paleta czy cienie w formie kredki? Przed takim pytaniem staje wiele kobiet. Jak dobrać produkt, aby spełniał nasze oczekiwania, a jednocześnie był modny? Nie jest to łatwe zadanie, ale poniżej podpowiadamy, co będzie hitem nadchodzącego sezonu!

Cienie do powiek, paleta, a może…?

Zanim sprawdzimy, co będzie najmodniejsze w kolejnym sezonie, najpierw zastanówmy się, jakiego rodzaju produkt spełni nasze oczekiwania. Zaletą pojedynczych cieni do powiek zdecydowanie jest możliwość tworzenia własnych zestawień ulubionych kolorów i możliwość dobrania każdego z nich z osobna. Na pewno daje to nieco większe pole manewru. Z kolei palety cieni do powiek są skomponowane w harmonijny sposób, aby można było stworzyć z nich różnego rodzaju makijaże, a odcienie są do siebie dopasowane. Jest to duże ułatwienie dla początkujących osób. Ponadto, w jednej kasetce zamkniętych jest kilka odcieni, co ułatwia ich przechowywanie i transport. Paletki świetnie sprawdzą się z tego powodu podczas podróży. Z kolei produkty w kredce dają możliwość zastosowania ich zarówno jako cień do powiek, ale także jako liner – do malowania kresek. Są więc produktem multifunkcjonalnym.

Sezon wiosna/lato 2018 – co będzie modne?

Podczas zbliżających się miesięcy stawiamy przede wszystkim na naturalność! Z tego powodu sięgnijmy więc po cienie do powiek w kolorach ziemi, delikatne beże i brązy. Drugim dominującym trendem są połyskujące, świetliste produkty, ale bez widocznych brokatowych drobinek. Idealnie sprawdzą się tutaj zastygające, płynne cienie metaliczne marki Golden Rose Metals Metallic Liquid Eyeshadow. W letnim makijażu przede wszystkim stosujmy jasne odcienie beżu i złota, które pięknie podkreślą opaleniznę. Dodatkową ich zaletą jest bardzo dobra trwałość. Po nałożeniu na powiekę bardzo szybko zastygają, co sprawia, że nawet podczas upału nasz makijaż będzie się prezentował efektownie. Ponadto, można je aplikować bez specjalnego pędzelka, jedynie za pomocą palca. Lubimy takie ułatwienia!

Pojedyncze cienie do powiek, paleta oraz cienie w kredce – nie ma jednego słusznego wyboru. Pamiętajmy, że przede wszystkim najważniejsza jest nasza wygoda, dlatego wybierzmy produkt, którym będziemy się cieszyć w każdej sytuacji!