USG – zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz

Badanie ultrasonograficzne to jedno z najpopularniejszych badań diagnostyki obrazowej. Obecnie większość placówek medycznych jest wyposażona w sprzęt do USG, to czas oczekiwania na przeprowadzenie obrazowania może sięgać nawet do kilku dni. Na przeciw temu problemowi wychodzi Philips Lumify – mobilny ultrasonograf najnowszej generacji. Czym jest i jakie korzyści daje jego posiadanie?

Philips Lumify to sprzęt, który dokonał prawdziwej rewolucji w dziedzinie ultrasonografii. Trzy przenośne głowice, kompatybilne z urządzeniami mobilnymi pozwalają na przeprowadzanie USG właściwie bez żadnych ograniczeń. Dzięki niewielkim rozmiarom Philips Lumify może być świetnym uzupełnieniem wyposażenia prywatnych gabinetów lekarskich. Brak konieczności odsyłania pacjenta ze skierowaniem na badanie USG sprawia, że znacząco skraca się czas potrzebny na wystawienie diagnozy – w czego szybciej można podjąć dalsze kroki leczenia.

Badanie z Philips Lumify – jak to działa?

Aby przeprowadzać USG z Philips Lumify wystarczą trzy proste kroki. Na początku należy ściągnąć z Google Play bezpłatną aplikację Lumify i zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym. Następnie wystarczy podłączyć jedną z trzech głowic Philips Lumify do swojego smartfona lub tabletu i rozpocząć obrazowanie. Do podłączenia głowicy nie wymagane są żadne konwertery – wystarczy zwykły port USB. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Przenośne USG – Philips Lumify: https://www.philips.pl/healthcare/sites/lumify

Nowe możliwości

Ponieważ Philips Lumify cały czas się rozwija i wprowadza nowe funkcje, które mają za zadanie wspomagać lekarzy w ich pracy – aplikacja Lumify na bieżąco się automatycznie aktualizuje. Oprócz tego, użytkownicy tego aparatu mogą liczyć na pełne wsparcie i informacje o nowych możliwościach dzięki dostępowi do dedykowanej Philips Lumify infolinii. Konsultanci LumiLine rozwiązują wszystkie wątpliwości i służą radami dotyczącymi wykorzystania urządzenia.

Współpraca z innymi specjalistami

Aplikację Lumify można skonfigurować z systemem PACS, co pozwala na dostęp i dzielenie się potrzebnymi danymi z innymi lekarzami. Takie rozwiązanie optymalizuje pracę i czas specjalistów.