Urokliwe SPA na Kaszubach

Pojezierze Kaszubskie to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Czyste powietrze, rozległe lasy oraz przejrzyste jeziora tworzą niepowtarzalny klimat, sprzyjający regeneracji sił witalnych. Można tu naprawdę odpocząć i skorzystać z urokliwego SPA.

SPA na Kaszubach – czyż można sobie wyobrazić lepsze miejsce do skorzystania z rewitalizujących zabiegów SPA niż właśnie urocze Kaszuby? Jeśli marzysz o relaksie i regeneracji, wybierz ofertę niezwykłego ośrodka Czapielski Młyn, w którym możesz odpoczywać z całą rodziną – wraz z jej członkami na czterech łapach.

Naturalne walory Kaszub

Ośrodek Czapielski Młyn usytuowany jest w samym sercu Kaszub, w urokliwej Brodnicy Górnej, wśród czystych jezior i łagodnych pagórków. Rozległe lasy są naturalnym gwarantem czystego powietrza. Niezwykłe walory naturalne stwarzają wspaniałe warunki do aktywności na świeżym powietrzu. W ramach turnusów odchudzających specjaliści z Czapielskiego Młyna prowadzą ćwiczenia na zewnątrz oraz leśny nordic walking. W ośrodku można wypożyczyć sprzęt wodny – znajduje się on nad jeziorem Bukrzyno Duże. Aby podnieść swoją odporność, warto skorzystać także z kąpieli w przeręblu.

SPA na Kaszubach – szeroki wybór zabiegów

W Czapielskim Młynie można skorzystać z różnorodnych zabiegów SPA, m.in. masaży leczniczych oraz relaksacyjnych, hydroterapii, regenerującej groty solnej, naturalnej sauny fińskiej, relaksującego jacuzzi, nowoczesnego solarium, a także salonu kosmetycznego i fryzjerskiego. Do dyspozycji gości jest także basen oraz trzy sauny. To wspaniały odpoczynek zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Pobyt w Czapielskim Młynie pozwoli przywrócić równowagę całego organizmu i otworzyć umysł na prawdziwy, rewitalizujący odpoczynek. Zadbano tu o wszystko, co ważne dla dobrego samopoczucia i zdrowego funkcjonowania. Dopełnieniem zabiegów i ćwiczeń jest zdrowa dieta owocowo-warzywna, oparta na naturalnych, nieprzetworzonych składnikach. Dieta ta jest podstawą wczasów odchudzających, została skomponowana przez profesjonalistów.

Apartament VIP czy Leśny domek?

Wybierając odpoczynek w Czapielskim Młynie, możesz się zdecydować na przytulny pokój w ośrodku, ale możesz wybrać także Apartament VIP z wanną z hydromasażem lub Leśny domek, który jest doskonałą propozycją dla osób pragnących wypoczywać wraz ze swoimi domowymi pupilami. Zespół Czapielskiego Młyna każdego dnia dba o dobre samopoczucie swoich gości – bo ważne są nie tylko efekty zdrowotne, ale również wspomnienia, które goście zabiorą ze sobą do domu.

Brodnica Górna jest oddalona niecałą godzinę od Gdańska, a więc z Czapielskiego Młyna blisko jest również nad morze. Sam ośrodek oferuje natomiast coś niezwykłego – przyrodę nieskażoną cywilizacyjnym hałasem. Warto poznać to miejsce.

Więcej tutaj: http://www.czapielskimlyn.pl/?page=pl/spa-kaszuby.html