Idealne rzęsy

Przedłużane i zagęszczane rzęsy zyskują coraz więcej zwolenniczek. Jeszcze do niedawna wybór był niewielki, a jakość rzęs pozostawiała wiele do życzenia. Często się odklejały i podrażniały skórę. Teraz możemy przebierać w rzęsach naturalnych i sztucznych. Istnieje możliwość optymalnego doboru zarówno kształtu, jak i gęstości oraz zminimalizowania przesadzonego efektu. Marzysz o stylizacji rzęs? A może jesteś w tej dziedzinie specjalistką i szukasz idealnego produktu, który spełni najbardziej rygorystyczne wymagania klientek?

Rzęsy naturalne – to jest to!

Najlepszym produktem są te z norki syberyjskiej. Mają bardzo delikatną strukturę, dzięki czemu nie przeszkadzają i są praktycznie niewyczuwalne. Nie zafundują również sztucznego wyglądu ponieważ są cienkie i zachowują się podobnie do tych ludzkich! Jesteś zwolenniczką zwierząt i myślisz, że norka przy tym ucierpiała? Nie! Gwarantuję, że żadna nie doznała krzywdy! Rzęsy zostały pozyskane w sposób całkowicie dla nich bezpieczny. A co z ich aplikacją? Nie różni się ona znacząco od tych innego rodzaju. Wymaga takiej samej perfekcji i dokładności.

Czas zabiegu również nie ulega zmianie. Dalej jest to 2,5-3 godziny. Innowacja polega zatem na ich miękkości. Klientka mając na sobie luksusowy produkt, wyjdzie z salonu pewna siebie i… dopieszczona. Zapomni o podrażnieniach i surowym wyglądzie. Będzie miała delikatnie podkreślone oko. Rzęsy nadadzą subtelnego, nieprzesadzonego wyglądu. Są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego warto zaopatrzyć się w przynajmniej kilka z nich. Pozwoli to na dopasowanie do każdej klientki, co z kolei wyeliminuje ryzyko niezadowolenia.

Gdzie je dostanę?

Możesz przeszukiwać cały internet, rozglądać się w hurtowniach. Jeśli będziesz miała szczęście, trafisz na produkt, który wywoła u klientki efekt zadowalający. Nie sądzisz, że to za mało? Najlepszą wizytówką jest zadowolona klientka! Tylko taka, która zaobserwuje u siebie „efekt wow” z pewnością do Ciebie wróci i poleci Twoje usługi koleżankom. A przecież o to właśnie chodzi! Jeśli Twoją mocną stroną jest jakość i szukasz produktu, który da Ci na rynku przewagę, to odpowiedź na to może być tylko jedna! Odwiedź stronę www.modenanails.pl i przekonaj się sama! Serwis oferuje naturalne rzęsy najwyższej jakości.

Nie ma mowy o żadnej chemii użytej w procesie ich produkcji. Brak związków chemicznych zapewni Ci to, że Twoje klientki nie będą wracały z paskudnym uczuleniem. Oko to bardzo wrażliwy narząd, dlatego jeśli chodzi o zabiegi wykonywane w jego okolicy, warto postawić na jakość! Podróbki nie zdadzą egzaminu. Prawdopodobnie wpłyną również na ich trwałość. Nie ryzykuj! Chyba nie warto. W tej dziedzinie koniecznie zaufaj specjalistom! Złóż zamówienie i zacznij jak najszybciej wypuszczać w pełni usatysfakcjonowane klientki.