VINCI II – jedno urządzenie, a tak wiele możliwości

Pielęgnacja ciała

Wygląd zewnętrzny jest odbiciem tego, co kryje nasze wnętrze. Na kondycję naszej skóry, włosów czy paznokci wpływa wiele czynników, spośród których największy wpływ ma dieta, tryb życia i towarzyszący nam w ciągu dnia stres. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z dobrodziejstw kosmetologii lub medycyny estetycznej, powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Tak przygotowana skóra i ciało będą gotowe na poddanie się specjalistycznym zabiegom, które przyniosą dzięki temu jeszcze lepsze efekty.

VINCI II to rewolucyjne urządzenie, które wykazuje działanie liftingujące i antycellulitowe. W zależności od potrzeb klienta oferuje wiele możliwości poprawy wyglądu. Jeśli na co dzień zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub cellulitem, decydując się na poddanie działaniu tego urządzenia, wysmuklisz i zmniejszysz objętość wybranych części ciała.

Z jego pomocą zniwelujesz także wszelkie oznaki starzenia i wygładzisz pojawiające się na twarzy zmarszczki. Wystarczy, że wybierzesz jeden z zabiegów z oferty gabinetu Anna Nocoń Health&Beauty, a odzyskasz zdrowe ciało i młody wygląd!

Jedno urządzenie, trzy zabiegi

Poddając się zabiegom z wykorzystaniem maszyny VINCI II nie należy obawiać się bólu i nieoczekiwanych powikłań ponieważ metoda ta jest bezbolesna i nieinwazyjna. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie aż trzech zabiegów, z których każdy przynosi inne efekty.

Większość kobiet doskonale wie jak trudny do wyeliminowania jest cellulit. Liporadiologia to metoda, która nie tylko walczy z “pomarańczową skórką”. Pozwala również zmniejszyć obwody poszczególnych części ciała, ujędrnić je i odmłodzić naszą skórę.

Kriolipoliza to rozwiązanie dla osób, które pragną wyszczuplić i wysmuklić swoje ciało bez ingerencji chirurgicznej. To doskonały sposób na ujędrnienie skóry i zwiększenie jej napięcia.

Urządzenie VINCI pozwala także na skorzystanie z frakcyjnego FR czyli bezinwazyjnego termoliftingu skóry. Zabieg ten poprawia napięcie i elastyczność skóry, ujednolica jej koloryt i zmniejsza widoczność porów.

Jak działa urządzenie VINCI II?

Główną zaletą zabiegów z użyciem maszyny VINCI II jest ich bezpieczeństwo, o które zawsze dba wyszkolony personel naszego gabinetu. Poddanie się działaniu liporadiologii, kriolipolizy lub frakcyjnego RF nie wiąże się z bólem lub podrażnieniami skóry. Mimo, że zabiegi odbywają się bez ingerencji chirurgicznej, potrafią przynieść równie znakomite, a momentami nawet lepsze efekty. To, co wyróżnia je na tle innych kosmetycznych rozwiązań to ich uniwersalność bowiem skorzystać mogą z nich osoby w różnym wieku, o różnych odcieniach karnacji, nie zważając na aktualną porę roku.