VINCI II – jedno urządzenie, a tak wiele możliwości

Wygląd zewnętrzny jest odbiciem tego, co kryje nasze wnętrze. Na kondycję naszej skóry, włosów czy paznokci wpływa wiele czynników, spośród których największy wpływ ma dieta, tryb życia i towarzyszący nam w ciągu dnia stres. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z dobrodziejstw kosmetologii lub medycyny estetycznej, powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Tak przygotowana skóra i ciało będą gotowe na poddanie się specjalistycznym zabiegom, które przyniosą dzięki temu jeszcze lepsze efekty.

VINCI II to rewolucyjne urządzenie, które wykazuje działanie liftingujące i antycellulitowe. W zależności od potrzeb klienta oferuje wiele możliwości poprawy wyglądu. Jeśli na co dzień zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub cellulitem, decydując się na poddanie działaniu tego urządzenia, wysmuklisz i zmniejszysz objętość wybranych części ciała.

Z jego pomocą zniwelujesz także wszelkie oznaki starzenia i wygładzisz pojawiające się na twarzy zmarszczki. Wystarczy, że wybierzesz jeden z zabiegów z oferty gabinetu Anna Nocoń Health&Beauty, a odzyskasz zdrowe ciało i młody wygląd!

Jedno urządzenie, trzy zabiegi

Poddając się zabiegom z wykorzystaniem maszyny VINCI II nie należy obawiać się bólu i nieoczekiwanych powikłań ponieważ metoda ta jest bezbolesna i nieinwazyjna. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie aż trzech zabiegów, z których każdy przynosi inne efekty.

Większość kobiet doskonale wie jak trudny do wyeliminowania jest cellulit. Liporadiologia to metoda, która nie tylko walczy z “pomarańczową skórką”. Pozwala również zmniejszyć obwody poszczególnych części ciała, ujędrnić je i odmłodzić naszą skórę.

Kriolipoliza to rozwiązanie dla osób, które pragną wyszczuplić i wysmuklić swoje ciało bez ingerencji chirurgicznej. To doskonały sposób na ujędrnienie skóry i zwiększenie jej napięcia.

Urządzenie VINCI pozwala także na skorzystanie z frakcyjnego FR czyli bezinwazyjnego termoliftingu skóry. Zabieg ten poprawia napięcie i elastyczność skóry, ujednolica jej koloryt i zmniejsza widoczność porów.

Jak działa urządzenie VINCI II?

Główną zaletą zabiegów z użyciem maszyny VINCI II jest ich bezpieczeństwo, o które zawsze dba wyszkolony personel naszego gabinetu. Poddanie się działaniu liporadiologii, kriolipolizy lub frakcyjnego RF nie wiąże się z bólem lub podrażnieniami skóry. Mimo, że zabiegi odbywają się bez ingerencji chirurgicznej, potrafią przynieść równie znakomite, a momentami nawet lepsze efekty. To, co wyróżnia je na tle innych kosmetycznych rozwiązań to ich uniwersalność bowiem skorzystać mogą z nich osoby w różnym wieku, o różnych odcieniach karnacji, nie zważając na aktualną porę roku.