SPA w renesansowym zamku

Zabiegi w SPA to przyjemność, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jest to nie tylko chwila odnowy dla ciała, ale również regeneracja dla umysłu.

Warto czasem znaleźć chwilę na oderwanie się od miejskiego zgiełku i skorzystać z ośrodka, który wykonuje profesjonalne zabiegi. SPA może być atrakcyjne nie tylko dzięki kosmetycznym działaniom. Coraz więcej ośrodków tworzy swoje gabinety w różnych stylach. I tak możemy doświadczać zabiegów w klimacie lat 20., ale także renesansowego zamku, jak ma to miejsce w przypadku hotelu Uroczysko 7 Stawów.

SPA, czyli coś więcej niż masaż

Dobre SPA powinno oferować nie tylko szerokie spektrum masaży i zabiegów za pomocą profesjonalnych kosmetyków. Bardzo ważny jest także styl wnętrz i atmosfera, jaka w nich panuje. Hotel SPA Uroczysko 7 Stawów nad Niemczą na Dolnym Śląsku daje możliwość doświadczenia klimatu prosto z renesansu. Cały ośrodek znajduje się w dużej części orygonalniem zachowanym kompleksie XVI-wiecznego zamku. Zrewitalizowane budynki w pełni oddają ducha dawnych czasów. Dzięki temu goście mają możliwość spędzenia swoich chwil w niezapomnianym otoczeniu. Uroczysko 7 Stawów oferuje cztery sale zabiegowe, specjalną strefę VIP i dostęp do strefy wellness, w tym łaźnie i sauny parowe oraz fińskie.

Jakościowe kosmetyki

Na jakość zabiegów SPA wpływają zdolności fizjoterapeuty, ale także użyte kosmetyki. W ośrodku wellness, który znajduje się w Uroczysku 7 Stawów, używane są wyłącznie profesjonalne produkty. SPA w hotelu nad Niemczą jest jednym z kilku na świecie ośrodków certyfikowanych przez markę L’Occitane. Dzięki czemu goście mają dostęp do najlepszych kosmetyków firmy. Podobnie jak sama marka, hotel SPA wspiera działania ekologiczne i wszystkie kosmetyki są przyjazne naturze. To nie tylko kwintesencja piękna i zapachu, ale również świadomość i troska o środowisko. Czerpanie z bogactwa natury i jej poszanowanie to idea marki L’Occitane. Hotel w swoich działaniach wspiera to motto i dba najlepiej o zieloną przestrzeń wokół całego kompleksu.

Relaks w otoczeniu przyrody

SPA to miejsce odpoczynku i regeneracji. Warto zadbać o jak najlepszą odnowę w pięknym otoczeniu. Uroczysko 7 Stawów położone jest z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki niej możemy zapomnieć o problemach i obowiązkach dnia codziennego. Pobyt w SPA, jak i samym hotelu to niezapomniany wypoczynek w ekskluzywnych wnętrzach oraz w otoczeniu przyrody. Warto sprawdzić, dlaczego L’Occitane wybrało w Polsce właśnie ten ośrodek do promocji swoich kosmetyków.