Mezoterapia igłowa – co powinnaś o niej wiedzieć?

Mezoterapia igłowa to nowoczesny i wyjątkowo bezpieczny zabieg pozwalający wprowadzić substancje aktywne w głębsze partie skóry. Skuteczność zabiegu wynika przede wszystkim z powtarzalności. Zabieg należy bowiem powtarzać co jakiś czas. Do każdego zabiegu wykorzystuje się nowy zestaw igieł, aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i sterylność.

Czym jest technologia Derma Pen?

Urządzenie Derma Pen pozwala przeprowadzić nowoczesny zabieg mezoterapii, czyli nakłuwania skóry pulsującymi igłami. Dzięki takiemu rozwiązaniu wprowadzimy substancje czynne w głębsze warstwy skóry, a Derma Pen umożliwia wybór głębokości iniekcji między 0,5 mm aż do 2,5 mm. Mała inwazyjność zabiegu oznacza możliwość szybkiego powrotu do codziennych aktywności, a duża skuteczność wpływa na popularność tej metody. Wskazania do zabiegu to przede wszystkim zwiotczała skóra, zmarszczki oraz rozstępy. Technologia pozwala na wykonanie nawet 1300 nakłuć na sekundę. Urządzenie posiada wymienne igły, które są wykonane z materiału używanego do produkcji narzędzi chirurgicznych. Nie zawierają niklu i chromu, dzięki czemu znacznie zmniejsza się ryzyko reakcji alergicznej u pacjenta. Igły są wyjątkowo cienkie, co wpływa na komfort pacjenta podczas zabiegu. Nowoczesne podejście zrewolucjonizowało podejście do zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi są mało bolesne dla klientów, a z urządzenia można korzystać nawet w domowym zaciszu. Kluczowym elementem urządzenia Derma Pen są wymienne igły, czyli kartridże, które znajdziemy w ofercie sklepu.

Kartridże do Dermapena

Wszystkie urządzenia stosowane podczas zabiegów łączy sterylność, czyli wymienne mikro igły. Każdy klient otrzymuje bowiem nowy zestaw, co zapewni pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu. Igły wymienia się w bardzo prosty sposób za pomocą ruchomych elementów zamiennych, czyli kartridży. Oferowane produkty pasują do wielu modeli urządzeń Derma Pen. Igły należy wymieniać również ze względu na tępienie, a jeden zestaw wystarczy na wykonanie jednego zabiegu. Kartridże do Derma Pen są uniwersalne i pasują do kilku modeli (Dermapen Mym N2, N4. M5, M7), co pozwoli w prosty sposób wybrać produkt i stosować go na szeroką skalę w salonach kosmetycznych. Dzielimy je ze względu na liczbę igieł, które wykorzystuje się do różnorodnych zabiegów. W salonie medycyny estetycznej warto zadbać o stały dostęp do różnego rodzaju kartridży, zapewniając sobie ciągłość oferty i możliwość wykonywania kompleksowych usług. Produkt jest zapakowany sterylnie, dlatego możemy kupić zapas i zużyć go w ciągu kilku miesięcy. Zobacz ofertę sprzedaży kartridży do urządzeń Dermapen / Dr. Pen w profesjonalnym sklepie.